Jedyna na starej Sadybie przychodnia NFZ została zamknięta z powodu złego stanu technicznego budynku. Nowy właściciel nie kwapi się jednak do przeprowadzenia gruntownego remontu
|
środa, 28 styczeń 2026 07:10
Dwa miesiące po zamknięciu, nadal nieznana jest przyszłość dawnej przychodni lekarskiej na Sadybie. Przywrócenie budynku do życia zależy od tego, czy znajdzie się chętny na wyłożenie kilku milionów na remont.