Mija rok, odkąd mieszkańcy Sadyby mogą korzystać z nowoczesnego obiektu przy ul. Jeziornej 4, wyremontowanego w ramach budżetu obywatelskiego. Sprawdzamy, jak po dwunastu miesiącach funkcjonowania inicjatywę oceniają organizatorzy zajęć, uczestnicy oraz administrator budynku.
Zdaniem mieszkańców warszawskiej Sadyby. przejazd samochodem po osiedlowych uliczkach, ale też przechodzenie przez skrzyżowania i chodniki stały się na Sadybie niebezpieczne. Powodem jest gruba warstwa śliskiego lodu, która pokryła ulice. Mieszkańcy winią za to miasto, a miasto nie przyznaje się do winy.