Wczesnym rankiem 18 stycznia padł na starej Sadybie rekord smogu tej zimy.

Dział: WIADOMOŚCI

Mieszkańcy starej Sadyby wrócili do składania projektów w budżecie obywatelskim. Większość swoich pomysłów poświęcili Jeziorku Czerniakowskiemu.

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 29 styczeń 2021 05:24

fddsaf

dsafdsafdafdsa

Dział: Uncategorised

Kupcy zmniejszanego Bazaru Sadyba przebąkują o bliskiej budowie wieżowca. Zapytaliśmy dwie instytucje, które powinny wiedzieć najlepiej.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 11 styczeń 2021 18:48

Nowe życie Bazaru Sadyba? Na teren wjechała koparka

Dwa dni po likwidacji blaszanych pawilonów w centralnej części, Bazar Sadyba miał wreszcie funkcjonować w nowych granicach. Tymczasem dziś targowiskiem wstrząsnęła kolejna zmiana. Niespodziewanie, na pustą dotąd działkę wjechała koparka.

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 08 styczeń 2021 18:39

Goraszewska odzyska blask na 100-lecie Sadyby

Mieszkańcy warszawskiej Sadyby dostali wspaniały prezent na nowy rok. Stoleczny ratusz przyznał dodatkowe dwa miliony złotych na dokończenie historycznego traktu osiedla - ulicy Goraszewskiej. 

Dział: WIADOMOŚCI

Zaniepokojeni skalą planowanej spalarni śmieci na Siekierkach, ekolodzy i okoliczni mieszkańcy zapowiadają torpedowanie pozwolenia na jej budowę.

Dział: WIADOMOŚCI

Osiem lat temu razem z mężem stworzyła kultową skandynawską restaurację NABO na warszawskiej Sadybie. Ostatniego dnia minionego roku, oddała ją w nowe ręce. W rozmowie z Sadyba24.pl Urszula Eriksen opowiada o kulisach wycofania się z projektu życia i o planach na przyszłość.

Dział: WIADOMOŚCI

Pierwszy dzień roku przynosi duże zmiany na kulinarnej mapie warszawskiej Sadyby. Popularne skandynawskie bistro zmienia właścicieli, a restauracja z tradycyjnym polskim jedzeniem na jakiś czas całkowicie znika z rynku.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold