Blisko 30 wydarzeń w trzy dni – tyle szykuje w tym roku Festiwal Otwarte Ogrody Sadyby. Do tego własne programy Punktu Bibliotecznego na Skwerze Ormiańskim i projektu „Połączeni z naturą".
Od odnalezionych fotografii i opowieści o kobietach w PRL-u po czołgi pod gwiazdami - ten weekend na starej Sadybie ma propozycję dla każdego, kto nie zamierza przeczekiwać pochmurnych dni na kanapie.