Kierowcy ostro przekraczają prędkość na Wisłostradzie przy Sadybie.  Mimo apelu mieszkańców, urzędy nie palą się jednak do ustawienia fotoradaru

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |