Dwa miesiące po odpompowaniu wody, zabytkowa fosa na Sadybie nie wróciła do pierwotnego stanu. Co na to urzędnicy?

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |