Ma być zdrowo, lokalnie i dostępnie – zapowiada właściciel nietypowego sklepu, który w maju ma otworzyć podwoje na starej Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI

W tegorocznym głosowaniu na najbardziej aktywnych mieszkańców starej Sadyby znów zwyciężył lider sprzed roku. Do tego powiększył jeszcze przewagę nad resztą stawki.

Dział: WIADOMOŚCI

Wczoraj pisaliśmy o tym, jak radzą sobie sadybiańskie restauracje w dobie koronawirusa. Dziś o wsparcie apeluje najpopularniejszy i najbardziej znany na Sadybie lokal - skandynawskie bistro NABO przy Zakręt 8.

Dział: WIADOMOŚCI

Nie wszystkie lokalne restauracje na starej Sadybie zamknęły działalność. Niektóre zgodnie z prawem postawiły na sprzedaż na wynos i dostawy z dowozem. Jak sobie radzą? Czy mieszkańcy osiedla składają u nich zamówienia? Sprawdziliśmy.

Dział: WIADOMOŚCI

Stało się to, o czym pisaliśmy wczoraj. Zgodnie z rządowym rozporządzeniem, sadybiańskie restauracje zostały zamknięte na dwa tygodnie w obawie przed koronawirusem.

Dział: WIADOMOŚCI

Zagrożenie koronawirusem stawia pod znakiem zapytania dalszą działalność restauracji na starej Sadybie. Właściciele zapowiadają podjęcie trudnych decyzji.

Dział: WIADOMOŚCI

Kolejna ciekawa funkcjonalność na miejskim portalu. Coś dla amatorów historii

Dział: WIADOMOŚCI

Stołeczny ratusz udostępnił stronę internetową, na której można podejrzeć wszystkie miejskie drzewa.  I co ważniejsze - sprawdzić, czy są wobec nich prowadzone postępowania o wycinkę.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold