Jak powinien rozwijać się punkt biblioteczny na Skwerze Ormiańskim? O tym rozmawiali wczoraj mieszkańcy Sadyby z przedstawicielami biblioteki, którzy przyszli wysłuchać pomysłów i opinii lokalnej społeczności.
Mieszkańcy Sadyby zyskali realną szansę na współtworzenie lokalnej placówki kultury. Nadchodzące wydarzenie ma na celu zbliżenie wizji urzędników i animatorów do faktycznych potrzeb sąsiedzkiej społeczności.