Po wojnie cała była obwieszona karteczkami. Potem nieznani sprawcy podlali ją kwasem. Na 100-lecie osiedla Sadybianie posadzą nową gruszę pamięci.

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |