Od 10 lutego zmieni się organizacja ruchu na Sadybie wzdłuż Sobieskiego. Kierowcom będzie trudniej, ale pasażerowie autobusów nie powinni narzekać

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |