Dzieci z Sadyby znów mogą zjeżdżać z górki saneczkowej na Skwerze Ormiańskim. Przezorni rodzice apelują, by  zabezpieczyć je przed wpadnięciem w stojące na dole betonowe kosze i ławki.  Urzędnicy są sceptyczni.

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |