Po wojnie cała była obwieszona karteczkami. Potem nieznani sprawcy podlali ją kwasem. Na pamiątkę mieszkańcy Sadyby posadzili nową gruszę pamięci. Dziś ma 2 lata

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |