POMYSŁ NA SADYBĘ

Jak ograniczyć prędkość na ulicach osiedla?

 |  poniedziałek, 18 marzec 2013 10:37

Mieszkańcy Sadyby często narzekają na samochody pędzące uliczkami osiedla.  Znaki z ograniczeniem prędkości do 30km/h stoją. Ale nie działają. Wprowadzić garby na ulicach, fotoradary? Jest i inny sposób.



Strona 4 z 4

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |