WIADOMOŚCI 2

Taniej już było

 |  czwartek, 14 marzec 2013 21:50

Właściciele domów srogo się zawiedli, licząc na to, że scentralizowany odbiór śmieci z całej Warszawy zmniejszy opłaty. Od lipca przyjdzie im płacić jedną wysoką stawkę – 89 zł miesięcznie. Ale są i dobre wieści.



Strona 68 z 68

Copyright © Sadyba24.pl               O nas    |     Zostań reporterem   |   Reklama   |     Kontakt    |