Wtorek, 27 Czerwiec 2017
Super User

Super User

Jak co roku, serwis Sadyba24.pl ogłasza w czerwcu ranking najpopularniejszych mieszkańców Sadyby na podstawie liczby wyszukiwań w przeglądarce Google.  Zaczynamy od nowych twarzy w pierwszej pięćdziesiątce.

Równo o północy z wtorku na środę ruszyła strona internetowa, na której mieszkańcy Sadyby mogą głosować w tegorocznym budżecie partycypacyjnym. Do wyboru mają 18 projektów, zgłoszonych przez ich sąsiadów.

Równo o północy z wtorku na środę ruszyła strona internetowa, na której mieszkańcy Sadyby mogą głosować w tegorocznym budżecie partycypacyjnym. Do wyboru mają 18 projektów, zgłoszonych przez ich sąsiadów.

Kilkudziesięciu mieszkańców Sadyby wstało w sobotę rano, by dowiedzieć się, jaka będzie przyszłość Jeziorka Czerniakowskiego. Urzędnicy nakreślili plan działań, ale jak ognia unikali deklarowania konkretnych terminów.

W najbliższą sobotę urzędnicy dzielnicy Mokotów i naukowcy przedstawią mieszkańcom Sadyby wyniki 9-letnich badań Jeziorka Czerniakowskiego. Powiedzą, w jakim stanie jest zbiornik i co zrobić, by ten stan poprawić.

środa, 17 maj 2017 02:38

Filmowe wieczory w plenerze

Na Sadybę znów dotrze kino plenerowe. W trzy kolejne weekendy czerwca w jednym z tamtejszych parków będzie można obejrzeć dzieła filmowców z Sadyby.

czwartek, 11 maj 2017 15:28

Sadyba jeszcze bardziej zabytkowa

Stołeczny Konserwator Zabytków, Michał Krasucki, przed długim majowym weekendem, 28 kwietnia, wpisał kolejne domy ze starej Sadyby do gminnej ewidencji zabytków.

W czwartek radni Warszawy zdecydują, czy plaża Jeziorka Czerniakowskiego zostanie objęta prohibicją na czas sezonu letniego w latach 2017-2019, 2017-2026, czy też bezterminowo.

Mieszkańcy Sadyby będą ćwiczyć z instruktorami w plenerze - co weekend, przez pół roku, i to całkiem za darmo!

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 20:46

Zegarmistrzowska nagrodzona Złotym Widelcem

Sadybiańska restauracja Zegarmistrzowska została laureatem konkursu „Warszawa od Kuchni” na najlepsze stołeczne restauracje. Razem z nią jurorzy wybrali 33 inne – przeważnie mniej znane – lokale.

Strona 1 z 63

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold