Piątek, 16 Listopad 2018
Super User

Super User

Jaka jest Sadyba dla nowych mieszkańców? Co ich przyciąga, a co im przeszkadza? Pytamy o to jednego z nich - Roberta Greya, który wraz z rodziną zamieszkał na starej Sadybie przed kilkoma miesiącami.

Jaka jest Sadyba dla nowych mieszkańców? Co ich przyciąga, a co im przeszkadza? Pytamy o to jednego z nich - Roberta Greya, który wraz z rodziną zamieszkał na starej Sadybie przed kilkoma miesiącami.

wtorek, 13 listopad 2018 14:54

Sprostowanie

SPROSTOWANIE

sobota, 10 listopad 2018 09:50

Alarm smogowy dla Sadyby

W piątek 9 istopada zanotowaliśmy najwyższy poziom smogu na Sadybie tej jesieni. Sobota będzie niewiele lepsza.

Stworzenie pomostu, remont WOPR-ówki, oraz oddanie nowego budynku – to tylko kilka zaleceń, jakie wynikają z konsultacji społecznych dotyczących przyszłości kąpieliska przy Jeziorku Czerniakowskim. Dziś został opublikowany raport z konsultacji.

Rafał Trzaskowski złożył wiele obietnic w zwycięskiej kampanii wyborczej. Niektóre z nich dotyczą całej Warszawy, ale poważnie wpłyną na sytuację na starej Sadybie. Dziś ostatnie dwie obietnice - o planach miejscowych i o smogu.

poniedziałek, 29 październik 2018 21:24

Co obiecał Sadybie nowy prezydent Warszawy? (cz.1)

Rafał Trzaskowski złożył wiele obietnic w zwycięskiej kampanii wyborczej. Niektóre z nich dotyczą starej Sadyby. Oto najważniejsze.

Rok temu 510 osób zagłosowało na bezpłatny czujnik smogu dla wschodniej Sadyby.  Dziś pora na podobny czujnik dla Sadyby zachodniej. Głosowanie trwa. 

czwartek, 25 październik 2018 17:24

Urzędnicy zagospodarują skwer na starej Sadybie

Zaniedbany zieleniak przy Nałęczowskiej, który od miesiąca nosi imię Anieli Steinsbergowej, przekształci się w skwer z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy etap zmian jeszcze w tym roku.

Ze starej Sadyby do Rady Dzielnicy Mokotów awansowali tylko przedstawiciele dwóch głównych komitetów partyjnych – Koalicji Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Mimo dobrego wyniku w okręgu 4. przepadła trzecia siła – ruchy miejskie.

Strona 1 z 75

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold