Środa, 17 Październik 2018
Super User

Super User

Na kogo głosować na starej Sadybie? Tylko u nas znajdziecie przegląd wszystkich programów i kandydatów. Dziś zachodnia część osiedla – od Powsińskiej do Sobieskiego.

Na kogo głosować na starej Sadybie? Tylko u nas znajdziecie przegląd wszystkich programów i kandydatów. Dziś zachodnia część osiedla – od Powsińskiej do Sobieskiego.

Na kogo głosować na starej Sadybie? Tylko u nas znajdziecie przegląd wszystkich programów i kandydatów. Zaczynamy od wschodniej części osiedla.

Smog powraca. Ubiegłej nocy czujnik smogu przy Morszyńskiej na Sadybie wykazał stężenie pyłów zawieszonych przekraczające 300 procent maksymalnej normy.

Mieszkańcy zachodniej części starej Sadyby będą głosować w wyborach samorządowych w innych lokalach niż dotychczas. Szkoła Podstawowa nr 115 przy Okrężnej 80 będzie bowiem wtedy w remoncie.

Mieszkańcy starej Sadyby będą mogli poznać kandydatów na radnych dzielnicy Mokotów w swojej okolicy. Portal Sadyba24.pl i Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Miasto-Ogród Sadyba organizują z nimi spotkanie.

środa, 03 październik 2018 16:49

Powstała mapa planowanych wycinek drzew

Od 1 października warszawiacy mogą sprawdzić, co dzieje się z drzewami w ich okolicy.

Miasto nie realizuje największego projektu ochrony Jeziorka Czerniakowskiego, który wygrał w ubiegłorocznym budżecie partycypacyjnym na dolnym Mokotowie. Choć od początku roku minęło już 9 miesięcy, nadal nie wykonano prac o wartości ponad 200 tysięcy złotych. Istnieje ryzyko, że pieniądze te przepadną.

poniedziałek, 24 wrzesień 2018 16:29

Sadybajki - czyli Sadyba przed pół wiekiem (4)

Kontynuujemy wspomnienia Andrzeja Fąfary o Sadybie, która odeszła. Dziś powracamy do tematu zakupów.

Wspomnień o Sadybie sprzed lat ciąg dalszy. Dziennikarz Andrzej Fąfara opowiada tym razem o swojej ulubionej ulicy osiedla - Orężnej. Nie mylić z Okrężną. Wiedzieliście, że kiedyś jeździł tędy autobus?

Strona 1 z 73

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold