- Auta stoją na każdym rogu i chodniku – alarmuje nas mieszkanka starej Sadyby, pani Helena. - Na zgłoszenia straż miejska nie dojeżdża. Myślę, że większość mieszkańców straciła wiarę, że coś się w tej kwestii zmieni. Czekamy na wypadek? – pyta, pokazując na dowód  zdjęcia sprzed komisariatu policji na Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI

Po kilku miesiącach widać mury pierwszego w Polsce domu opieki dziennej dla osób chorych onkologicznie. Piętrowy ośrodek powstaje nad Jeziorkiem Czerniakowskim w Warszawie.

Dział: WIADOMOŚCI

Przejście ze starego na nowy system wywozu śmieci nie odbywa się automatycznie. Aby miasto zabrało odpady, mieszkańcy muszą najpierw dokonać kilku formalności.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 10 luty 2020 18:34

Pięć nowych domów stanie na starej Sadybie

 Ruszyła budowa pięciu domów w zabudowie szeregowej na starej Sadybie. Będą gotowe do zamieszkania już pod koniec tego roku.

Dział: WIADOMOŚCI

Po latach ogromnego zainteresowania budżetem obywatelskim na Sadybie, idea nagle zamarła. Do najnowszej edycji budżetu mieszkańcy osiedla zgłosili tylko jeden projekt.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold