środa, 28 sierpień 2019 16:38

Sprawca fetoru nad Sadybą zainterweniował

Wczoraj informowaliśmy o okropnym smrodzie, który unosił się nad Sadybą od niedzieli. W odpowiedzi na zgłoszenie naszego portalu Sadyba24.pl strażnicy miejscy udali się wczoraj na ulicę Zawodzie.  Co ustalili?  

Dział: WIADOMOŚCI

Od niedzieli mieszkańcy Sadyby skarżą się na fetor, który nie pozwala im spać. Jak twierdzą, pochodzi z okolic sortowni odpadów na Zawodziu. Służby miejskie – mimo doniesień – nie reagują.

Dział: WIADOMOŚCI

Wciąż nie wiadomo, kiedy ruszy remont głównej ulicy na starej Sadybie. Właśnie nie wypalił pierwszy przetarg na przebudowę Goraszewskiej.

Dział: WIADOMOŚCI

W 1969 roku stara Sadyba weszła do historii polskich ruchów społecznych. Dziś dawni hipisi a obecni politycy wolą o tamtych czasach zapomnieć.

Dział: SADYBA NIEZNANA
czwartek, 15 sierpień 2019 19:02

Finowie zbudują 300 mieszkań na Sadybie

Fiński deweloper YIT nabył właśnie działkę na warszawskiej Sadybie przy Nałęczowskiej. Jeszcze w tym roku planuje tam rozpocząć budowę trzech bloków o wspólnej nazwie Nordic Sadyba.

Dział: WIADOMOŚCI

Stołeczny ratusz ogłosił listę projektów, które dopuścił do głosowania w budżecie obywatelskim. Na starej Sadybie mieszkańcy będą mogli wybierać między tylko trzema projektami.

Dział: WIADOMOŚCI

Czy zaskarżycie plan Czerniakowa Południowego? To jedno z kilku pytań, które stale powraca w mediach społecznościowych przy okazji petycji o ratowanie Jeziorka Czerniakowskiego. O jednoznaczną odpowiedź na wątpliwości internautów poprosiliśmy jednego z autorów petycji.

Dział: WIADOMOŚCI

Towarzystwo Miasto Ogród Sadyba złożyło dziś do stołecznego ratusza petycję o ratowanie Jeziorka Czerniakowskiego.  Od 17 lipca do dziś podpisało ją w Internecie ponad 5,5 tysiąca osób, a kolejne tysiąc osób podpisało się na papierze.  

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold