Bezimienny zieleniak między Nałęczowską, Buską i Żegiestowską ma wkrótce otrzymać nazwę Skwer Anieli Steinsbergowej. Zdecydują o tym stołeczni radni na najbliższej sesji Rady Warszawy.

Dział: WIADOMOŚCI

Mokotowski ratusz przesunął remont historycznej ulicy starej Sadyby na rok 2020. Co tak opóźnia remont Goraszewskiej? Odpowiedź urzędników niestety nie rozwiewa wątpliwości.

Dział: WIADOMOŚCI
wtorek, 21 sierpień 2018 10:49

Goraszewska powstanie dopiero za dwa lata?

Zarząd Mokotowa zdecydował o znacznym opóźnieniu remontu jednej z głównych ulic starej Sadyby. Zamiast w 2018 nowa Goraszewska ma teraz powstać w 2020 roku.

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 17 sierpień 2018 17:44

Śmierdzący problem nadal trwa

Problem z wywożeniem śmieci z posesji na Sadybie nie ustał. Mamy kolejne doniesienia.

Dział: WIADOMOŚCI

Najemcom i właścicielom lokali użytkowych wzdłuż Powsińskiej udało się przekonać stołecznych urzędników do ustępstw. Klienci ich sklepów będą mogli parkować przed lokalami.

Dział: WIADOMOŚCI
środa, 08 sierpień 2018 16:01

Sadyba tonie w śmieciach

Sadyba - podobnie jak reszta Mokotowa - przeżywa kryzys śmieciowy. Miejska spółka MPO, która od 1 sierpnia przejęła od Lekaro obsługę nieruchomości w dzielnicy, nie wywiązuje się z nowo ogłoszonych harmonogramów odbioru śmieci z posesji. Burmistrz Mokotowa apeluje do mieszkańców o zgłaszanie nieprawidłowości, a ci domagają się konsekwencji za niewywiązywanie się z umów.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold