piątek, 30 listopad 2018 16:47

Okrężna znów sprowadza wielkich artystów

Już po raz piąty na kilka godzin zjadą na Sadybę światowej sławy artyści, by osobiście przedstawić swoje prace. Artystyczna Okrężna zapulsuje 8 grudnia.

Dział: WIADOMOŚCI

Rada dzielnicy Mokotów powołała wczoraj nowego burmistrza i jego zastępców. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, wśród zastępców jest dwoje mieszkańców starej Sadyby.

Dział: WIADOMOŚCI 2

Stara Sadyba wprowadzi aż dwóch swoich przedstawicieli do zarządu dzielnicy Mokotów. Ich zatwierdzenie może się odbyć jeszcze dzisiaj.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 26 listopad 2018 17:12

Sadyba Oficerska świętowała 95-lecie

Z okazji 95. rocznicy powstania Sadyby Oficerskiej i 100. rocznicy niepodległości Polski Sadybianie zorganizowali cykl 4 spotkań wspomnieniowych. O to jak opowiadać o historii w czasach, w których dominuje kultura obrazkowa i szybki przekaz pytamy autorki cyklu.

Dział: WIADOMOŚCI

Aż jedna trzecia latarni gazowych na Sadybie nie świeci. W ciemności pogrążone są długie odcinki ulicy Orężnej.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 19 listopad 2018 20:40

Odkryją zaginioną legendę Sadyby

Czerkokrokodylusy. Czym są? Jak wyglądają? Odpowiedzi w piątek wieczorem na Sadybie.

poniedziałek, 19 listopad 2018 20:17

Stara Sadyba okiem nowego mieszkańca (cz. 2)

Jaka jest Sadyba dla nowych mieszkańców? Co ich do niej przyciąga, a co im przeszkadza? Pytamy o to jednego z nich - Roberta Grey, który wraz z rodziną zamieszkał na starej Sadybie przed kilkoma miesiącami. Poniżej druga część wywiadu.

Dział: WIADOMOŚCI

W czwartek, 15 listopada w Stanach Zjednoczonych zmarł ojciec polskiego designu, legendarny twórca figurek i serwisów kawowych z Ćmielowa, Lubomir Tomaszewski. W latach 1950. i 60. wybudował dom, mieszkał i tworzył przy Jeziornej na starej Sadybie.

Dział: LUDZIE SADYBY

Jaka jest Sadyba dla nowych mieszkańców? Co ich przyciąga, a co im przeszkadza? Pytamy o to jednego z nich - Roberta Greya, który wraz z rodziną zamieszkał na starej Sadybie przed kilkoma miesiącami.

Dział: LUDZIE SADYBY
wtorek, 13 listopad 2018 14:54

Sprostowanie

SPROSTOWANIE

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold