niedziela, 23 lipiec 2017 21:20

Kominki też do wymiany

Wzorem Śląska i Małopolski, Mazowsze wprowadzi wkrótce poważne ograniczenia dla użytkowników pieców, kotłów i… kominków.  Uchwała antysmogowa, która ma wejść w życie 1 listopada tego roku, da właścicielom tych ostatnich 5 lat na dostosowanie urządzeń do wymogów unijnych.

Dział: DOM I OGRÓD

Wielka jest siła telewizji. Znów na czele rankingu najpopularniejszych Sadybian znalazły się twarze znane z małego ekranu. A wśród nich zaskakujący lider, który co roku opadał coraz niżej, aby dziś wrócić z miażdżącą przewagą nad resztą stawki.

Dział: LUDZIE SADYBY

Po latach sukcesów w pozyskiwaniu projektów budżetu partycypacyjnego, stara Sadyba wpadła pod zimny prysznic. Poza corocznym pewniakiem, w tegorocznej edycji nie wywalczyła ani jednego projektu. Trzy zdobyli natomiast autorzy z sąsiedniego osiedla Bernardyńska.

Dział: WIADOMOŚCI

W drugiej dwudziestce tegorocznego rankingu pojawiły się dwie nowe osoby. Nie było ich w ubiegłym roku, bo zamieszkały na starej Sadybie dopiero niedawno.

Dział: LUDZIE SADYBY

Trzecia dziesiątka dorocznego zestawienia najpopularniejszych mieszkańców starej Sadyby potwierdza, że dzisiejszą popularność napędza głównie telewizja i kino. Z tych dwóch obszarów pochodzi aż siedmiu z dziesięciu sklasyfikowanych Sadybian z miejsc 30-21.

Dział: LUDZIE SADYBY

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold