Mieszkańcy Sadyby będą ćwiczyć z instruktorami w plenerze - co weekend, przez pół roku, i to całkiem za darmo!

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 20:46

Zegarmistrzowska nagrodzona Złotym Widelcem

Sadybiańska restauracja Zegarmistrzowska została laureatem konkursu „Warszawa od Kuchni” na najlepsze stołeczne restauracje. Razem z nią jurorzy wybrali 33 inne – przeważnie mniej znane – lokale.

Burmistrz Mokotowa Bogdan Olesiński ogłosił przed weekendem, że wielokrotnie przekładane spotkanie z mieszkańcami w sprawie Jeziorka Czerniakowskiego odbędzie się na początku czerwca.

Dział: WIADOMOŚCI

Jedna z niewielu żyjących uczestników Powstania Warszawskiego, walczących na Sadybie, spotka się z publicznością, by opowiedzieć o życiu i walce na Sadybie w 1944 roku.

Dział: LUDZIE SADYBY

Rusza cykl kameralnych koncertów w historycznych miejscach Sadyby. Pierwszy koncert już w niedzielę 23 kwietnia.

Dział: WIADOMOŚCI 2

- Szkoda, że nie przyjechali z gorącą herbatką dla chłopaków w styczniu, gdy przy 15 stopniowym mrozie brygada wyplatała kosze wiklinowe płacząc i grzejąc zgrabiałe palce i łamiącą się łozę w ognisku. O konsekwencjach urzędniczych opóźnień w rozpoczęciu projektu Ścieżka dla Jeziorka Czerniakowskiego mówi Przemek Pasek z fundacji Ja Wisła.

Dział: WIADOMOŚCI
poniedziałek, 10 kwiecień 2017 17:35

Jeziorko Czerniakowskie znów pełne śmieci

Mieszkańcy Sadyby alarmują: znów wylewają się śmieci z koszy nad Jeziorkiem Czerniakowskim. Mógłby je posprzątać strażnik jeziorka, ale dzielnica Mokotów wciąż nie rozstrzygnęła konkursu na jego powołanie.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold