Mieszkańcy Sadyby poczuli się bezpieczniej nad Jeziorkiem Czerniakowskim po tym, jak rok temu wprowadzono zakaz spożywania alkoholu na tamtejszej plaży. Zachęceni sukcesem, teraz chcą powtórzyć eksperyment i rozszerzyć prohibicję na cały rezerwat.

Dział: WIADOMOŚCI

Najaktywniejsi czytelnicy naszego serwisu drugi rok z rzędu wybrali dziesięć osób, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju starej Sadyby w ostatnich 12 miesiącach. Wbrew obawom, nie są to te same nazwiska. Aż jedna trzecia składu to debiutanci.

Dział: WIADOMOŚCI

W piątek późnym wieczorem i w sobotę przed południem stara Sadyba stała się świadkiem scen rodem z filmów sensacyjnych. O wszystkim poinformowali nas czytelnicy Sadyba24.pl. Choć obie akcje miały miejsce w środku dużego miasta, popularne media o nich milczą.

Dział: WIADOMOŚCI

Mieszkańcy Miasta Ogrodu Sadyba opowiedzieli się za wprowadzeniem na swoim osiedlu strefy ograniczenia prędkości. Sprzeciwili się też soleniu ulic podczas zimy. To wyniki ogłoszonego dziś raportu z konsultacji społecznych.

Dział: WIADOMOŚCI

Autorzy projektów budżetu partycypacyjnego z Sadyby i okolic przedstawili szczegóły swoich pomysłów mieszkańcom.  W efekcie spotkania okazało się, że liczba projektów, które zostaną poddane weryfikacji, znacznie się skurczy.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold