Podczas seminarium, które miało określić, jak uratować Jeziorko Czerniakowskie przed degradacją, naukowcy i urzędnicy zgodzili się, by w pierwszej kolejności uruchomić duży i stabilny dopływ wody.  Jako jedno z jej najbardziej prawodobnych źródeł wskazali Elektrociepłownię Siekierki.

Dział: WIADOMOŚCI

Aż 21 projektów zgłosili do budżetu partycypacyjnego mieszkańcy starej Sadyby i Czerniakowa. Większość z nich zrobiła to w ostatnich kilku godzinach przed ostatecznym terminem, który upływał o północy z poniedziałku na wtorek.

Dział: WIADOMOŚCI

Chcesz coś zmienić w okolicy, ale nie wiesz jak? W sobotę urzędnicy z kilku wydziałów dzielnicy Mokotów pomogą napisać projekt do budżetu partycypacyjnego.

Dział: WIADOMOŚCI

W styczniu na rynek trafią dwa atrakcyjnie położone domy komunalne na Sadybie.

Dział: WIADOMOŚCI

Czym żyła stara Sadyba w ubiegłym roku? Jakie zdarzenia wzbudziły największe zainteresowanie jej mieszkańców? To już ostatnie podsumowanie 2016 i faktycznie najważniejsze tematy, które przejdą do historii. Miejsca 1-10. Miłej lektury.

Dział: WIADOMOŚCI

Jeśli nie śledzicie nas na bieżąco, a boicie się, że umknęły wam ważne wiadomości z życia starej Sadyby, przypominamy najważniejsze wydarzenia minionego roku. Oto najpopularniejsze informacje z miejsc 20-11.

Dział: WIADOMOŚCI

Jeśli nie śledzicie nas na bieżąco, a boicie się, że umknęły wam ważne wiadomości z życia starej Sadyby, przypominamy najważniejsze wydarzenia minionego roku. Oto najpopularniejsze informacje z miejsc 33-21.

Dział: WIADOMOŚCI

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold