Radni Wawra i Wilanowa wzywają władze Warszawy do budowy mostu na Zaporze. Na szczęście dla Sadyby są na to małe szanse.

Dział: WIADOMOŚCI

Dzień bez samochodu na Sadybie?  Z analizy danych ZDM o ruchu samochodowym na arteriach Sadyby wynika, że dziś jest nam do tego celu bliżej niż jeszcze trzy lata temu.

Dział: WIADOMOŚCI

Jeziorko Czerniakowskie i jego okolice wzbogacą się o kilka nowych pomników przyrody.  W czwartek zdecydują o tym stołeczni radni.

Dział: WIADOMOŚCI

Nurkowie z harcerskiego klubu zrobili wyjątkowe podwodne zdjęcia i dowiedli, że pod powierzchnią Jeziorka Czerniakowskiego jest coś więcej niż tylko muł i gęstwina toksycznych sinic.

Dział: WIADOMOŚCI 2
środa, 14 wrzesień 2016 14:34

Szkoły szturmują Jeziorko Czerniakowskie

Z początkiem września ruszyły – znane już z ubiegłego roku – bezpłatne wyprawy przyrodnicze dla dzieci szkolnych po Jeziorku Czerniakowskim. Zainteresowanie szkół przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów.

Dział: WIADOMOŚCI

Nawet 40 osób może zagrać w deblowym turnieju tenisa, który odbędzie się na Sadybie w tę sobotę. Dzięki imponującej liście partnerów i sponsorów impreza sportowa ma szansę być zapamiętana jako duże wydarzenie towarzyskie.

Dział: WIADOMOŚCI

Reprywatyzacyjne trzęsienie ziemi w stołecznym ratuszu zatrzymało zwroty nieruchomości w ręce byłych właścicieli.  Nie będzie to jednak miało wpływu na sprzedaż kamienic i domów należących do dzielnicy Mokotów. Pierwsze przetargi już w 2017.

Dział: WIADOMOŚCI

Równo 40 lat temu, 7 września 1976 odbył się na Sadybie pogrzeb kultowego poety, o którym młodzież uczy się dziś w podręcznikach języka polskiego. Ostatnie dni życia i obecności na Sadybie Stanisława Grochowiaka wspominają jego przyjaciele i rodzina.

Dział: LUDZIE SADYBY

Mieszkańcy Sadyby od lat nie mogą doprosić się o remonty ulic na swoim osiedlu.  Spytaliśmy burmistrza Mokotowa, Bogdana Olesińskiego o to, czy dzielnica zamierza remontować, a jeśli tak, to które ulice i kiedy. Spytaliśmy też o plany nowych stacji Veturilo.

Dział: WIADOMOŚCI

O planach dzielnicy wobec kąpieliska, budynku WOPR-ówki i rekultywacji zbiornika rozmawiamy z burmistrzem Mokotowa, Bogdanem Olesińskim.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold