Jeśli nie chcecie niczego ważnego przeoczyć, co działo się na Sadybie podczas mijających wakacji, zajrzycie koniecznie na to zestawienie. To 20 wiadomości z życia osiedla, które zainteresowały największą liczbę czytelników w czasie wakacji, tj. od 25 czerwca do 31 sierpnia 2016.

Dział: WIADOMOŚCI 2

Reportaż o parze uczestniczek naszej akcji Międzypokoleniowy Obiad z Seniorem w magazynie Kobieta i Życie (październik 2016). 

Dział: WIADOMOŚCI
piątek, 19 sierpień 2016 12:28

Autobusy pojadą Nałęczowską

Zachodnia część willowej Sadyby, granicząca z Wilanowem, zostanie wreszcie połączona z resztą osiedla i miasta. Na Nałęczowskiej jeszcze w tym roku pojawią się autobusy.

Dział: WIADOMOŚCI

Ogródki działkowe przy Jeziorku Czerniakowskim. Skąd się wzięły, kiedy powstały? Nieznaną historię opowiada Kazimierz Wijata.

Dział: SADYBA NIEZNANA

Niedługo miną dwa lata od chwili uchwalenia planu miejscowego dla Miasta Ogrodu Sadyba.  Z tej okazji spytaliśmy burmistrza Mokotowa, Bogdana Olesińskiego, co zmieniły nowe przepisy, jak dzielnica dba o ich egzekwowanie i co urzędnicy planują na starej Sadybie w najbliższych latach.

Dział: WIADOMOŚCI

Konsultacje społeczne na warszawskiej Sadybie zapowiadały się wzorcowo, a jednak zakończyły się porażką. Ich organizatorzy analizują dziś, co poszło w nich nie tak.

Dział: WIADOMOŚCI
czwartek, 11 sierpień 2016 16:17

Biedronka w rezerwacie Jeziorka Czerniakowskiego?

Temat powraca cyklicznie od ponad roku. Mieszkańcy starej Sadyby pytają nas, czy to prawda, że na działce między Gołkowską a Koronowską, tuż przy Jeziorku Czerniakowskim, ma powstać nowa Biedronka.

Dział: WIADOMOŚCI

Aktorka o hollywoodzkich ambicjach. Ostatni rok nie przyniósł przełomu w jej zagranicznej karierze, ale dzięki sesjom zdjęciowym i wywiadom w polskich mediach znów zrobiło się o niej w Polsce głośno.

Dział: LUDZIE SADYBY
poniedziałek, 08 sierpień 2016 22:55

Najpopularniejsi Sadybianie 2016 – nr 2: Tomasz Kammel

Cudowne dziecko publicznej telewizji. Prezenter, dziennikarz, szkoleniowiec, wykładowca. U nas skok z miejsca 12. na 2.

Dział: LUDZIE SADYBY

Już w najbliższy piątek wieczorem rozpocznie się weekendowy remont ulicy Gołkowskiej na odcinku od Czerniakowskiej do Statkowskiego.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold