Wielki aktor, który u szczytu kariery przestał grać w filmach, by rozpocząć nowe życie. Z bankiem, winem i nową, młodszą żoną.

Dział: LUDZIE SADYBY

W latach 60. była w Polsce gwiazdą pierwszej wielkości, porównywaną do Sofii Loren czy Brigitte Bardot. Największą karierę zrobiła jednak nie w Polsce, lecz w Rosji. Gwiazdą jest tam do dziś.

Dział: LUDZIE SADYBY

Od 20 lat na pełnych obrotach w radiu i telewizji. Mimo prowadzenia własnych audycji w wielu znanych mediach, ogólnokrajową i międzynarodową popularność zdobyła dopiero w lipcu tego roku za sprawą… gwoździa.

Dział: LUDZIE SADYBY

Jego przeszłość splata się z najbardziej drażliwymi wątkami dla polskiej prawicy – Jana Pawła II, Smoleńska i wywiadu PRL. Agent wywiadu, dyplomata, a ostatnio autor książek – Tomasz Turowski.

Dział: LUDZIE SADYBY

Prezenterka telewizyjna i prezes fundacji charytatywnej - Bożena Walter. Mieszkała na Sadybie na długo zanim jej mąż postanowił zbudować tu swoje telewizyjne imperium. Po 55 latach pracy w telewizji, kilka miesięcy temu przeszła na emeryturę.

Dział: LUDZIE SADYBY

Od kilku lat stale utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych mieszkańców Sadyby.  Prezenter telewizyjny i radiowy, dżentemen w każdym calu – Tadeusz Sznuk.

Dział: LUDZIE SADYBY

Rezerwat traci swoje najcenniejsze gatunki ptaków, a poziom wody gwałtownie spada. Odwrócić katastrofalne zmiany może tylko przepływ powierzchniowy i całkowity zakaz zabudowy w otulinie – tak wynika z upublicznionych właśnie badań SGGW.

Dział: WIADOMOŚCI

Największy skok popularności wśród znanych Sadybian z drugiej dziesiątki rankingu zanotował publicysta i komentator telewizyjny, Marek Przybylik. Jako jeden z nielicznych od dawna aktywnie uczestniczy w życiu swojego osiedla.

Dział: LUDZIE SADYBY

Lokalni społecznicy z Sadyby znów wzięli sprawy w swoje ręce. Tym razem z pomocą lokalnych bezrobotnych posprzątali zaniedbany zielony cypel na tyłach fortowego muzeum przy Powsińskiej.  W przyszłości w tym miejscu ma powstać park.

Dział: WIADOMOŚCI

Wracamy do listy najpopularniejszych mieszkańców starej Sadyby 2016 wg wyszukiwań Google.  Najwyższy przyrost popularności w trzeciej dziesiątce zestawienia zanotował adwokat, Jacek Dubois.

Dział: LUDZIE SADYBY
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold