Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Warszawie ogłosił przed chwilą, że woda w Jeziorku Czerniakowskim spełnia normy czystości i nadaje się do kąpieli.  Dziś ogłoszenie z tą informacją ma zawisnąć na kąpielisku przy Jeziornej 4.

Dział: WIADOMOŚCI 2

Kiedy trzy lata temu szukano w Warszawie miejsca, które mógłby uroczyście otworzyć prezydent Armenii, padło na duży zieleniec przy Powsińskiej.  Park nazwany pośpiesznie Skwerem Ormiańskim od początku budził protesty lokalnej społeczności Sadyby.  Dziś nie ma po protestach śladu, ale nowa nazwa nadal wydaje się obca dla osiedla.

Dział: WIADOMOŚCI

W piątek, 25 czerwca zmarła znana aktorka, Sadybianka, Monika Dzienisiewicz-Olbrychska. Miała 77 lat.

Dział: LUDZIE SADYBY

Od lat jest rażąco niedoinwestowana, jej tynki odpadają, a ogrodzenie grozi zawaleniem. Mimo to szkoła podstawowa przy Okrężnej ponownie okazała się najlepsza pod względem poziomu nauczania wśród publicznych placówek na Mokotowie.

Dział: WIADOMOŚCI 2
piątek, 24 czerwiec 2016 16:41

Ostatni seans pod gwiazdami na Sadybie

Tegoroczne kino plenerowe na Sadybie dobiega końca – w najbliższą niedzielę wieczorem obejrzymy ostatnie dwa filmy.

Dział: WIADOMOŚCI

Od dwóch tygodni nad Jeziorkiem Czerniakowskim obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Choć ten precedensowy przepis wprowadzono w reakcji na nieskuteczność dotychczas stosowanych metod walki z pijaństwem, do jego egzekucji używa się …tych samych starych metod – okresowych patroli służb porządkowych. O dziwo – działają!

Dział: WIADOMOŚCI

Nasi czytelnicy skarżą się, że na Sadybie jest coraz więcej miejsc, w których nadużywa się alkoholu w miejscach publicznych. Skonfrontowaliśmy opinie mieszkańców z faktami. Oto co znaleźliśmy w statystykach straży miejskiej. 

Dział: WIADOMOŚCI

Dziś o głosowaniu z kartką i z dziećmi.

Dział: WIADOMOŚCI

W szkole podstawowej nr 66 we Włochach, która zwyciężyła w akcji Rowerowy Maj, dojeżdżało rowerami na lekcje aż 74% uczniów. Jedyna sadybiańska podstawówka, która uczestniczyła w majowej kampanii, miała frekwencję niemal o połowę niższą.

Dział: WIADOMOŚCI

Na Jeziorku Czerniakowskim znów będą się ścigać najlepsi pływacy w Polsce. W zawodach Grand Prix Polski i Mistrzostwach Warszawy na wodach otwartych wystąpi aż 230 uczestników.

Dział: WIADOMOŚCI
Strona 1 z 2

Copyright © Sadyba24.pl             O nas   |    Zostań reporterem   |   Reklama   |    Kontakt    |   Modyfikacje: Tomold